Autentický KORADO KORALUX LINEAR Comfort Koupelnový radiátor KLT 900.600 Pearl Brown KLT09000600-45
  • Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
  • 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Unterstuetzte Zahlungsmethoden
SKU: SK0164750-CZ20260505-084613 Kategorie:
Popis
Popis
KORADO KORALUX LINEAR Comfort Koupelnový radiátor KLT 900.600 Pearl Brown KLT09000600-45
Parametry:
Výška: 900 mm
Délka: 600 mm
Hloubka: 35 mm
Ocelové trubky: průměr 24 mm
Ocelový profil: 41 × 35 mm
Vodní objem tělesa: 5,5 l
Připojovací rozteč: h = L – 30 mm
Připojovací závit: 4 × G1/2″ vnitřní
Nejvyšší přípustný provozní přetlak: 1,0 MPa
Zkušební přetlak: 1,3 MPa
Nejvyšší přípustná provozní teplota: 110 °C
Připojení otopného tělesa: spodní zdola dolů, oboustranné shora dolů
Jmenovitý tepelný výkon: (75/65/20°C): 475 W