Autentický KORADO KORATHERM Horizontal M K21HM 662 / 700 bílá RAL9016 K21H06620700M10
  • Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
  • 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Unterstuetzte Zahlungsmethoden
SKU: SK0163046-CZ20260505-084613 Kategorie:
Popis
Popis
KORADO KORATHERM Horizontal M K21HM 662 / 700 K21H06620700M10
Je určen pro dvoutrubkové otopné soustavy s nuceným oběhem teplonosné látky, otopné profily jsou orientovány vodorovně. Připojení na otopnou soustavu je vždy spodní středové s roztečí 50 mm (příklad označení K11HM). Je vybaven 2 spodními vývody s vnitřním závitem G 1/2″, odvzdušňovacím ventilem a zaslepovací zátkou se závitem G 1/4″. Typy 10 a 11 jsou dodávány s plným horním krytem, typy 20, 21, 22 s horní krycí mřížkou.
Parametry:
Výška: 662 mm
Délka: 700 mm
Hloubka: 74 mm
Připojovací rozteč: h = 50 mm
Připojovací závit: 2 × G1/2″ vnitřní
Nejvyšší přípustný provozní přetlak: 0,4 MPa
Zkušební přetlak: 0.52 MPa
Nejvyšší přípustná provozní teplota: 110 °C
Připojení otopného tělesa: spodní středové
Jmenovitý tepelný výkon:802 W (70/55/20°C)
Provedení: White RAL 9010 – bílá
U spodního středového připojení doporučujeme použít připojovací armaturu HM:
ARMATURA HM je speciálně vyvinuta pro připojení deskových otopných těles RADIK MM tj. otopného tělesa bez ventilu se spodním připojením s roztečí 50 mm. S výhodou ji lze