Autentický KORADO KORATHERM Reflex K10R 1800/514 Manhattan K10R18000514-22
  • Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
  • 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Unterstuetzte Zahlungsmethoden
SKU: SK0163702-CZ20260505-084613 Kategorie:
Popis
Popis
KORADO KORATHERM Reflex K10R 1800/514 Manhattan K10R18000514-22
Je určena pro dvoutrubkové otopné soustavy s nuceným oběhem teplonosné látky, otopné profily jsou orientovány svisle a součástí otopné plochy je zrcadlo (o rozměrech 220 x 1800 mm), které je nalepeno na podložce z pozinkovaného plechu. Připojení na otopnou soustavu je boční shora dolů s konstantní připojovací roztečí 1750 mm (příklad označení K10R). Je vybaveno 4 bočními vývody s vnitřním závitem G 1/2″, odvzdušňovacím ventilem a zaslepovací zátkou se závitem G 1/2″. Je dodáváno v typu 10 a 20 s bočními kryty.
Parametry:
Výška: 1800 mm
Délka: 514 mm
Hloubka: 62 mm
Připojovací rozteč: h = 1750 mm
Připojovací závit: 4 × G1/2″ vnitřní
Nejvyšší přípustný provozní přetlak: 0,4 MPa
Zkušební přetlak: 0,52 MPa
Nejvyšší přípustná provozní teplota: 110 °C
Připojení otopného tělesa: jednostranné boční, boční oboustranné úhlopříčné
Jmenovitý tepelný výkon: 791 W (75/65°C)